Titles you rated
Batman BeginsRated ★ 5.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0