Movies
Ratings
50
Bad Boys IIRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
HulkRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
RinguRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.0
Crank: High VoltageRated ★ 2.0
The Art of SeductionRated ★ 1.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 1.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0