Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.0
Midnight FMRated ★ 3.0