Titles you rated
FuryRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 5.0- CrossfireRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 3.5
Act of ValorRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
SpareRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 3.5
SpyRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Stuck in LoveRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0