Movies
Ratings
196- The UglyRated ★ 2.5
- Spirited AwayRated ★ 5.0
- PaprikaRated ★ 5.0
- One Battle After AnotherRated ★ 4.0
- No Other ChoiceRated ★ 4.5
- Drive My CarRated ★ 3.5
- The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
- Anatomy of a FallRated ★ 4.5
- The Dark KnightRated ★ 4.0
- Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
- The IncrediblesRated ★ 3.0
- Black SwanRated ★ 5.0
- ArrivalRated ★ 5.0
- Django UnchainedRated ★ 4.5
- WALL-ERated ★ 5.0
- Now You See MeRated ★ 4.5
- Tazza: The Hidden CardRated ★ 0.5
- TangledRated ★ 5.0
- The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
- Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.5