Titles you rated
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
We Were SoldiersRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.0
Microbe & GasolineRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
From Paris with LoveRated ★ 3.5
SpeedRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 4.0
A Barefoot DreamRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
SnitchRated ★ 3.5
Fast & FuriousRated ★ 4.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0