Titles you rated
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
Thousand Years of LoveRated ★ 3.0- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
- GokusenRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 5.0
East of EdenRated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0