Titles you rated
Kemono JihenRated ★ 4.5
Dagashi KashiRated ★ 2.5
Hanasaku IrohaRated ★ 0.5
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 1.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 0.5
HyoukaRated ★ 4.5
No Game No LifeRated ★ 2.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 2.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- AjinRated ★ 3.5
Scum's WishRated ★ 4.5
Wonder Egg PriorityRated ★ 4.5
The Big CRated ★ 1.5- 鬼物語Rated ★ 4.5
- 囮物語Rated ★ 4.5
- 傾物語Rated ★ 4.5
- 猫物語(白)Rated ★ 4.5