Titles you rated
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
TenetRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0