Series
Ratings
96
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 4.5
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Camping ClubRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0