Movies
Ratings
88
MostRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
HuntRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
UsRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The White TigerRated ★ 2.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
Midnight ExpressRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5