Titles you rated
SKY CastleRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
IRISRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0