Titles you rated
- Les MisérablesRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
HerRated ★ 5.0
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 3.0
Pitch PerfectRated ★ 3.0
Blades of BloodRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
TakersRated ★ 2.0
TraffickersRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0