Movies
Ratings
540
Mad Max Beyond ThunderdomeRated ★ 5.0
RockyRated ★ 5.0
TaxiRated ★ 5.0
City Of The Rising SunRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 4.0
A Moment of RomanceRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0
L.A. ConfidentialRated ★ 4.0
Full Metal JacketRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
The BoatRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 5.0