Titles you rated
All About My WifeRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Jack ReacherRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0