Titles you rated
A Man Called OttoRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
SoulRated ★ 5.0
SplitRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
Hitman: Agent JunRated ★ 0.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 2.5
Going by the BookRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Wind RiverRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5