Titles you rated
Ju-on: The GrudgeRated ★ 5.0
FrequencyRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
SawRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
CubeRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
BlindRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0