Movies
Ratings
121
FanaticRated ★ 3.5
WonderRated ★ 5.0
Semantic Error: The MovieRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 3.5
PawnRated ★ 3.0
Beauty WaterRated ★ 2.0
Cage DiveRated ★ 2.5
The DUFFRated ★ 3.0
Bring It OnRated ★ 3.5
47 Meters Down: UncagedRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 2.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
As OneRated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 0.5
A Hard DayRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 1.5