Series
Ratings
61
Semantic ErrorRated ★ 5.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
NavilleraRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
The Crowned ClownRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 2.5
Voice season1Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
The Prince of TennisRated ★ 3.5- Tears of the AntarcticRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.0
High KickRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5
The K2Rated ★ 2.0
Empress KiRated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0