Movies
Ratings
1354
Good NewsRated ★ 4.0
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 1.0
The Ugly StepsisterRated ★ 2.0- Love and LeashesRated ★ 1.0
Love UntangledRated ★ 2.5
She Came to MeRated ★ 2.0
The Fall GuyRated ★ 1.0
Lady Chatterley’s LoverRated ★ 3.0
The Pleasure of Your CompanyRated ★ 1.0
My Big Fat Greek Wedding 3Rated ★ 0.5
La Dolce VillaRated ★ 0.5
The Last ParadisoRated ★ 0.5
Madame ClaudeRated ★ 2.0
The Breaker UpperersRated ★ 0.5
20th Century GirlRated ★ 3.0
The KingRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Lisa FrankensteinRated ★ 2.5
NonnasRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 3.0