Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 2.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5