Series
Ratings
114
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 3.5
Andor Season 2Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Andor Season 1Rated ★ 5.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 5.0
Star Wars: Skeleton CrewRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.5
The Bear Season 3Rated ★ 3.0
Hell's ParadiseRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0