Movies
Ratings
531
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Clouds of Sils MariaRated ★ 4.0
Two Days, One NightRated ★ 4.5
MommyRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
The HuntressesRated ★ 1.5
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 3.5
SphereRated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 3.0
Judge DreddRated ★ 3.0
9Rated ★ 4.0
The Lone RangerRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Mission to MarsRated ★ 4.0
The ExperimentRated ★ 4.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 4.0
GremlinsRated ★ 3.5