Movies
Ratings
626
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
OculusRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
HindsightRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 3.0
FracturedRated ★ 2.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Two Night StandRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.0
CompanionRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
Over My Dead BodyRated ★ 3.0