Series
Ratings
621- 원피스 17기Rated ★ 5.0
GBRB: Reap What You SowRated ★ 5.0
Full Metal Panic? FumoffuRated ★ 5.0
원피스 16기Rated ★ 5.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 5.0- 태풍상사Rated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
VivantRated ★ 5.0
The Day of the JackalRated ★ 5.0
Densha otokoRated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 0.5
BerserkRated ★ 5.0- 위대한 수업, 그레이트 마인즈Rated ★ 5.0
- 위대한 수업, 그레이트 마인즈Rated ★ 5.0
Pachinko Season 2Rated ★ 5.0- 무쇠소녀단Rated ★ 5.0
Yowamushi Pedal: New GenerationRated ★ 5.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 5.0- Blue ExorcistRated ★ 5.0
- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 5.0