Series
Ratings
43
2021 Special Talkshow 'Let’s BTS'Rated ★ 5.0
Hymn of DeathRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 3.0- KBS 글로벌 대기획 요리인류Rated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 1.5
Fight For My WayRated ★ 2.5
We Are Who We AreRated ★ 5.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 2.0
Witch HuntRated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 1.5
The World of the MarriedRated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0