Series
Ratings
64- Good PeopleRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 4.0
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.5
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 4.0