Movies
Ratings
76
Lethal Weapon 2Rated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 5.0
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 5.0
CrankRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 2.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 5.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 2.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 5.0
King KongRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 5.0