Movies
Ratings
981
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.5- Murder ReportRated ★ 2.0
- PilotRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0
Summer TimeRated ★ 2.0- Someday or One DayRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0- The ScamRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
ArgylleRated ★ 3.5
Hijack 1971Rated ★ 2.0
NineteenRated ★ 2.0
Seven DaysRated ★ 3.5