Movies
Ratings
349
Child's PlayRated ★ 2.0
The RaidRated ★ 3.5
Batman ReturnsRated ★ 2.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.5
Die Another DayRated ★ 4.0
Days of WrathRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 2.5
Piranha 3DRated ★ 3.0
Tough as IronRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
A LoveRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 2.5
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 2.5
FearlessRated ★ 3.0
Innocent StepsRated ★ 2.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 2.5
A Perfect GetawayRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0