Series
Ratings
174- TrickRated ★ 0.5
The Rose of VersaillesRated ★ 0.5
Demetan Croaker, The Boy FrogRated ★ 0.5- Yu Yu HakushoRated ★ 0.5
- Phantom Thief JeanneRated ★ 0.5
LIAR GAMERated ★ 0.5- 블리치Rated ★ 0.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 0.5
Mystic TV: SurpriseRated ★ 0.5- The Flying SuperboardRated ★ 0.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 0.5- The Knee-Drop GuruRated ★ 0.5
CSI: NYRated ★ 0.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 0.5
CSI: NYRated ★ 0.5- Sgt. FrogRated ★ 0.5
HouseRated ★ 0.5
DexterRated ★ 0.5- Sgt. FrogRated ★ 0.5
Family Outing Season 1Rated ★ 0.5