Movies
Ratings
231
Wall to WallRated ★ 1.5
TogetherRated ★ 3.0
Bring Her BackRated ★ 1.5
HereticRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
MantisRated ★ 2.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
WickedRated ★ 2.5
StokerRated ★ 1.5
The FabelmansRated ★ 4.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 4.0