Series
Ratings
97- EuphoriaRated ★ 4.0
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 4.0
Boy Swallows UniverseRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
The Office Season 5Rated ★ 5.0
The Office Season 4Rated ★ 5.0
The Office Season 2Rated ★ 5.0
The Office Season 3Rated ★ 5.0- SkinsRated ★ 4.5
Community Season 5Rated ★ 2.5
Desperate HousewivesRated ★ 2.5
Desperate HousewivesRated ★ 3.0
The Office Season 1Rated ★ 5.0- MirandaRated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 3.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.0
Community Season 2Rated ★ 2.5
Community Season 3Rated ★ 2.5
One Day at a TimeRated ★ 2.0
One Day at a TimeRated ★ 2.0