Movies
Ratings
93
MulanRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Bring It On: All or NothingRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Bring It On: Fight to the FinishRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0