Movies
Ratings
74
Real SteelRated ★ 3.5
LucyRated ★ 1.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Killing RomanceRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 2.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5