Titles you rated
Our MovieRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- More Beautiful Than HeavenRated ★ 1.5
Melo MovieRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- Mother and MomRated ★ 3.5
Call It LoveRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.5- Iron FamilyRated ★ 2.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 4.0
Death to Snow WhiteRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 3.0
My Sibling's RomanceRated ★ 3.0
Agents of MysteryRated ★ 3.0
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 2.5
나는 돈가스가 싫어요Rated ★ 4.0