Titles you rated
 TwilightRated ★ 2.0 TwilightRated ★ 2.0
- The UglyRated ★ 2.5
 Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 0.5 Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 0.5
 The Day After TomorrowRated ★ 3.0 The Day After TomorrowRated ★ 3.0
 Door LockRated ★ 3.0 Door LockRated ★ 3.0
 The HolidayRated ★ 2.0 The HolidayRated ★ 2.0
 Girl in the PictureRated ★ 4.0 Girl in the PictureRated ★ 4.0
 The DreamersRated ★ 1.0 The DreamersRated ★ 1.0
 The Terror LiveRated ★ 3.0 The Terror LiveRated ★ 3.0
 ChefRated ★ 2.0 ChefRated ★ 2.0
 Toy StoryRated ★ 3.0 Toy StoryRated ★ 3.0
 A Real PainRated ★ 3.0 A Real PainRated ★ 3.0
 The Kid with a BikeRated ★ 5.0 The Kid with a BikeRated ★ 5.0
 The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0 The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
 The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5 The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
 Eighth GradeRated ★ 3.0 Eighth GradeRated ★ 3.0
 Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 1.5 Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 1.5
 An EducationRated ★ 2.0 An EducationRated ★ 2.0
 Ghost WorldRated ★ 3.5 Ghost WorldRated ★ 3.5
 All We Imagine As LightRated ★ 3.0 All We Imagine As LightRated ★ 3.0