Titles you rated
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.5
Temptation IslandRated ★ 3.0
Temptation IslandRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 2.0
Normal PeopleRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Youth of MayRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0