Titles you rated
 Squid Game Season 3Rated ★ 3.5 Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
 The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5 The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
 The Worst WitchRated ★ 2.5 The Worst WitchRated ★ 2.5
 HildaRated ★ 3.5 HildaRated ★ 3.5
 ChernobylRated ★ 4.0 ChernobylRated ★ 4.0
 The PenguinRated ★ 3.5 The PenguinRated ★ 3.5
 Peacemaker Season 1Rated ★ 2.5 Peacemaker Season 1Rated ★ 2.5
 Pocket Monsters:Rated ★ 2.0 Pocket Monsters:Rated ★ 2.0
 Squid Game Season 2Rated ★ 2.5 Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
 Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 3.0 Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 3.0
 My FamilyRated ★ 3.5 My FamilyRated ★ 3.5
 Together: Treble WinnersRated ★ 2.0 Together: Treble WinnersRated ★ 2.0
 Sunderland Til I Die Season 3Rated ★ 3.5 Sunderland Til I Die Season 3Rated ★ 3.5
 Sunderland Til I DieRated ★ 4.0 Sunderland Til I DieRated ★ 4.0
 KingdomRated ★ 3.0 KingdomRated ★ 3.0
 Parasyte: The GreyRated ★ 3.5 Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
 Sunderland Til I DieRated ★ 4.0 Sunderland Til I DieRated ★ 4.0
 D.P.Rated ★ 3.5 D.P.Rated ★ 3.5
 Terror in ResonanceRated ★ 3.0 Terror in ResonanceRated ★ 3.0
 Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0 Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0