Movies
Ratings
165
Project SilenceRated ★ 0.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
The Battleship IslandRated ★ 2.0
VenomRated ★ 2.5
LucyRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 2.0