Movies
Ratings
944
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 3.0
Act of ValorRated ★ 3.0
Soul SurferRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.0
Treasure PlanetRated ★ 3.0
FameRated ★ 4.0
BladeRated ★ 4.0
HugoRated ★ 4.0
NoahRated ★ 4.0
The Legend of HerculesRated ★ 2.0
Robot Taekwon VRated ★ 4.0
DumboRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 3.0
Sleeping BeautyRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 5.0
The Blue LagoonRated ★ 3.0