Movies
Ratings
539
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.0
Han Gong-juRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 3.5
RansomedRated ★ 3.5
UpgradeRated ★ 2.5
Time to HuntRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
BallerinaRated ★ 2.0
SleepRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
ParadiseRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5