Titles you rated
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Perfect NumberRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 2.5
MatildaRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.5