Movies
Ratings
15
The Girl Next DoorRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
Rules of DatingRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.5
FrozenRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5