Titles you rated
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
Another EarthRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 4.5
WantedRated ★ 3.0
SpawnRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 4.5
The Last BlossomRated ★ 4.0
CJ7Rated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
Tough as IronRated ★ 3.0
InsurgentRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 4.5