Series
Ratings
33
Youn's KitchenRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
Bad Guys: Vile CityRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 1.0
Bad GuysRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 8Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.5
Chicago TypewriterRated ★ 2.5
Bridal MaskRated ★ 1.0
Attack on TitanRated ★ 0.5
Jeon Woo ChiRated ★ 2.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 1.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.0