Series
Ratings
41
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
BigRated ★ 0.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
The Sound of Your HeartRated ★ 1.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 1.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 0.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0