Series
Ratings
87
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.5
The Walking DeadRated ★ 4.5
Solomon's PerjuryRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
Between Friendship and LoveRated ★ 3.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
SeventeenRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Missing NineRated ★ 2.5
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0- Phantom SingerRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0