Titles you rated
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
BurningRated ★ 2.0
Escape from PretoriaRated ★ 2.0
Bird BoxRated ★ 3.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 2.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 2.0
ExitRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 2.5
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 2.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Men in Black InternationalRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
Gran TorinoRated ★ 3.5