Movies
Ratings
550
Little WomenRated ★ 5.0
Letters from Iwo JimaRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
AngeliqueRated ★ 2.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.5
Miss SloaneRated ★ 3.0
Sense and SensibilityRated ★ 4.0
The Last of the MohicansRated ★ 4.0
Legends of the FallRated ★ 4.0
The Age of InnocenceRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.5
The Battleship IslandRated ★ 3.0